AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

::  :: Sessizlik Mahzeni Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

BASIN BASIN

http://denemerpg.mutluforums.com
Le Perş. Ocak 12, 2017 11:57 pm

beth wallcaster

GUARDIANS OF PURITY

Öncelikle, merhaba Bayan Wallcaster. Söyleşi talebimizi reddetmediğiniz için Gelecek Postası ve okuyucularım adına teşekkür etmek istiyorum. Kısaca başlamak gerekirse Guardians of Purity lideri olarak kendi geçmişinizden biraz söz eder misiniz?

24 Ekim 2117, Liverpool doğumluyum. Annem, Charlotte Roux. Fransız uyruklu kökleri 1900lere dayanan bir ailenin mensubudur. Babam ise, Thomas Wallcaster. İngiltere'nin dört bir yanında bilinen yine annemin ailesi kadar köklü bir ailenin oğludur. Hogwarts, mektubumu alana kadar büyü eğitimden daha çok kendi isteğim üzerine at binmek, nişancılık ve dil üzerine eğitimler aldım. Mektubum geldiğinde de bu eğitimlerimi bırakmadım. Ravenclaw binasından mezunum. Zaten ailemdeki çoğu insan Ravenclaw yada Slytherin binasından mezundur. Okul döneminden başarılı bir öğrenci miydim? KSKS, Biçimlenme ve İksir derslerine bayılırdım. Fakat, geri kalan derslerde tam bir baş belasıydım. Zor bir öğrenciydim açıkça söylemek gerekirse. Quidditch takım kaptanıydım. Çoğu aksiliğime ve taşkınlıklarıma rağmen profesörlerimle aram iyiydi. Mezun olduktan sonra bir süre Fransa'da yaşadım. Ardından tekrar İngiltere'ye döndüm.

Le Cuma Ocak 13, 2017 12:01 am
[align=center] [/align]
RADYO KAFA!

"Sen sen ol, kafasızlık etme yavrum."
Gözünüze uyku girmeyen akşamlarda
kafanızı rahata erdiren
kafa radyo kanalı,
Radyo KAFA!

Sunucu: Baxter
Program: Moron Nöronlar
Gün: Cuma
Saat: 18:00

[align=center][size=xx-small] Kuralları tekrar etmeyeyim, programın yürülüğüne dair bilgileri birinci program olan "Ördek Teşkil Eden Program"'da
Geçen programda 1. ağızdan yazdık karakterleri, fena olmadı diye hatırlıyorum -çok oldu çünküm. Gene öyle yapalım, karakterleri birinci ağızdan yazalım hadi. İlk post örnek teşkil edebilir yürülük açısından.
Katılmak isteyip de ne ara dalacağına emin olamayanlar bana profilden ulaşabilirsiniz, çekinmeyiniz pls.
Yukarıdaki gün saat bilgileri rp içinde programın yapıldığı gün ve saattir.
Bu program bugün saat 21:30'da başlayanzi.
[/size][/align]
Le Cuma Ocak 13, 2017 12:02 am
[align=center][/align]

RADYO KAFA!

"SENİ ÖLDÜRMEYEN ROX SÜRÜNDÜRÜR"
O BİR FRANSIZ, O BİR BÖCEK GÖZ, O BİR AŞÜFTE
ROX HEPİNİZİ COŞTURMAYA GELİYOR

sunucu: rox
program: fransız kaldım
gün: perşembe
saat: 22:30

[align=center]Kurallar için bakınız![/align]
Le Cuma Ocak 13, 2017 12:03 am

PROGRAM FORMATINA DAİR;;

Üstte dediğim gibi, bir büyücü dünyası radyosu. Yani, aslında karakterlerinize hitap etmekte.

Katılımı açtıktan sonra açtığım kişilerle konuşarak farklı formatlar geliştirilebilir fakat Baxter'ın programı 'Moron Nöronlar'ın işleyişi (genelde ama HEP DEĞİL) şu şekilde olacak:

- Büyücü dünyasında olup bitene dair kısa bir geyik (bu sitenin güncel kurgularının devinimine bağlı),
- Ortaya atılan bir soru ile telefon bağlantıları
(Burada, karakterleriniz ile diyalog ağırlıklı kısa rpler yapacaksınız bağlanan dinleyiciler gibi. Birden fazla karakterinizle bağlanabilirsiniz, bazen aynı anda bir iki kişiyi bile bağlayabilirim, hehe),
- Konuklar, konuklarla sohbet, telefon bağlantısıyla konuklarla diyaloğa geçebilme fırsatı.
- Son olarak, o programlık müzik önerileri
(bunların linklerini sona iliştireceğim ve the end)

Arada da küçük yarışmalar, eğlenceler, şakalar.

Ekipteki herkesin ayrı programı olacak, bunları başlık başlık açacağız.
(Moron Nöronlar 1 - Bilmemne -şeklinde)

İlk programı ne zaman yapacağımı bilmiyorum ama gecenin köründe yapmam katılım olabilsin diye.
Gidişat güzel olursa ne mutlu!

Fırsatım olursa (hem deneme gibi de olacak olan) ilk programı yakında açarım, ilgiliyseniz hazırlıklı olun <3
1 sayfadaki 1 sayfası

Buraya geçin: